Viimeistelypuhdistusaine GYEON Q²R Degrease, 1000 ml
Tehokas viimeistelypuhdistusaine veneen pinnoille, esim. pesu- ja kiillotusainejäämien sekä rasvan poistoon ennen pinnoitusta.
Ostaneiden Asiakkaiden Kommentit
4.8
5 arvostelun perusteella- Fungerade bra, tog bort allt gammalt vax.J L 7.3.2023
0
0
Usein kysytyt kysymykset
Jos kiinnostuit jälleenmyynnistä, soita!
075 328 5826 / Aaron Aulakoski
Tehokas viimeistelypuhdistusaine veneen pinnoille, esim. pesu- ja kiillotusainejäämien sekä rasvan poistoon ennen pinnoitusta.
Tehokas viimeistelypuhdistusaine veneille!
Toimii kaikille ulkoisille pinnoille!
Poistaa öljyn, vahan, pesu- ja kiillotusainejäämät!
Gyeon Q²R Degrease on erityisesti veneen pinnoille suunniteltu viimeistelypuhdistusaine. Se toimii niin gelcoatilla, kuin maalatuilla metallipinnoilla sekä puu-, komposiitti- ja hiilikuitupinnoilla. Degrease poistaa pinnasta pesu- ja kiillotusainejäämät, öljyt sekä vanhat vahat tehokkaasti ja varmistaa siten suojatuotteiden parhaan mahdollisen tartunnan. Ehdoton aine ennen pinnoitusta, jotta pinta saadaan 100% puhtaaksi ja suojatuote pääsee sitoutumaan kunnolla.
"Gyeon on eteläkorealainen autonhoitotuotteisiin keskittyvä brändi, jonka erikoisalaa ovat erittäin laadukkaat pesu-, puhdistus- ja kiillotusaineet sekä ajoneuvon suojaukseen liittyvät tuotteet. Valmistajan missio on kehittää jatkuvasti uusia tuotteita sekä ratkaisuja autonhoitoalalle ja seistä aina askeleen muita edellä. Tavoitetta tukee oma laboratorio, jossa alansa parhaat tiedemiehet ja -naiset kehittävät ja valmistavat lähes kaikki Gyeonin tuotteet yli vuosikymmenen kokemuksella. Valikoimasta löydät markkinoiden korkealaatuisimmat tuotteet niin koti- ja harrastuskäyttöön kuin vaativaan ammattikäyttöönkin, sillä kompromissit eivät kuulu Gyeonin brändiin."
Ominaisuudet
- Tuote: Viimeistelypuhdistusaine Gyeon Q²R Degrease
- Käyttötarkoitus: Viimeistelypuhdistus ennen vahausta/pinnoitusta
- Pakkauskoko: 1000 ml
- Pakkaus: muovipullo sumutinpäällä
- Käyttövalmis liuos
- Poistaa tehokkaasti pinttyneenkin lian, vanhat vahat, kiillotustahnat ja rasvan
- Maahantuoja: Autodude
Autoduden pikaopas
Poista irtolika pinnalta ja pese pinta tarvittaessa. Sumuta Degrease suoraan puhdistettavalle pinnalle, ja pyyhi pinta kauttaaltaan mikrokuituliinalla. Annan aineen haihtua pinnalta.
Älä käytä suorassa auringonpaisteessa tai kuumilla pinnoilla. Älä päästä jäätymään.
Varoitusetiketin tietoja:
GHS02





