Lasinpesuaine NANOLEX Vape EX, 200 ml
Sähkötupakasta lasi- ja muovipintoihin jäävien kalvojen poistoon suunniteltu lasinpuhdistusaine, jonka avulla auton ikkunoiden sisäpinnat, ajonäytöt sekä muoviosat on helppo pitää puhtaina ja raikkaina!
Usein kysytyt kysymykset
Jos kiinnostuit jälleenmyynnistä, soita!
075 328 5826 / Aaron Aulakoski
Sähkötupakasta lasi- ja muovipintoihin jäävien kalvojen poistoon suunniteltu lasinpuhdistusaine, jonka avulla auton ikkunoiden sisäpinnat, ajonäytöt sekä muoviosat on helppo pitää puhtaina ja raikkaina!
Nanolex Vape EX on lasi- plexi- ja muovipinnoille suunniteltu erikoispuhdistusaine, jonka avulla em. pinnoista saadaan puhdistettua sähkötupakan jättämät glyseriini- ja propyleeniglykolikalvot. Aine on suunniteltu viikottaiseen ylläpitopuhdistukseen, ja sen hellävarainen, mutta tehokas koostumus poistaa vaivattomasti kevyet ja jo pinnassa jonkun aikaa olleet vapekalvot. Vape EX ei jätä jälkeensä raitoja tai sameaa kalvoa, vaan ainoastaan täydellisen puhtaan ja kirkkaan lopputuloksen! Täydellinen puhdistusaine ajoneuvon ikkunoiden sisäpintojen, ajonäytön sekä muovipintojen puhtaana ja raikkaana pitämiseen!
Toimitetaan käyttövalmiissa sumutinpullossa. Pienen koon ansiosta helppo säilyttää esim. hanskalokerossa!
Ominaisuudet
- Tuote: Nanolex Vape EX
- Käyttötarkoitus: Sähkötupakan jättämien kalvojen poisto lasi- ja muovipinnoista
- Pakkaus: Muovipullo sumutinpäällä
- Pakakuskoko: 200 ml
- Suunniteltu ylläpitopuhdistuksiin
- Poistaa kevyet kalvot
Autoduden pikaopas
Varmista ennen käyttöä, että käsiteltävä pinta ei ole kuuma!
Suihkuta ainetta joko suoraan käsiteltävälle pinnalle tai puhtaalle ja kuivalle mikrokuituliinalle. Pyyhi pinta huolellisesti liinalla levittääksesi puhdistusainetta joka paikkaan. Pyyhi pinta kuivalla liinalla käsittelyn jälkeen. Toista tarvittaessa.
Varoitusetiketin tietoja:
GHS02
GHS07




